Jeśli szukasz wesołe życzenia imieniowe, to na stronie naszego .... Życzenia na imieninki · Życzenia na miłosne w dniu imienin. Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!  Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc . Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

URBAN Imieniny 25 Maja, 2 Lipca, 31

Opublikowano w Znaczenie imion

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
URBAN
Imieniny 25 Maja, 2 Lipca, 31 Października, 19 Grudnia
Imię Urban, dziś wielka rzadkość, w dawnych wiekach musiało być pospolitsze, skoro tyle od nie powstało nazwisk Urbaniak, Urbanowicz, Urbańczyk. Również sam Urban występuje jako nazwisko. Imię Urban pochodzi z Rzymu. Znaczyło "mieszkaniec miasta", czyli Wiecznego Miasta - Rzymu. Było ośmiu papieży Urbanów, a jeden z nich czczony jest jako święty patron winnic. Liczba imienia równa się siedem. Siódemka jest liczbą tajemnic i rzeczy świętych. W siódmym dniu Bóg odpoczywał po stworzeniu świata i siódmy dzień Żydzi przeznaczyli na modlitwy. Siedem znano (w starożytności) planet, siedem było grzechów głównych i sakramentów świętych, jak również siedem cudów świata. Ludzie siódemki żyją z dala od spraw świata tego, są samotnikami i zajmują się czymś, co dla większości ludzi pachnie tajemnicą. Tacy też są Urbanowie, a imię to najbardziej odpowiada Skorpionom i Rybom.

Życzenia na imieniny. Wyślij gotowy wiersz na imieniny. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!  Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.