Jeśli szukasz wesołe życzenia imieniowe, to na stronie naszego .... Życzenia na imieninki · Życzenia na miłosne w dniu imienin. Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!  Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc . Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

SEWERYNA Imieniny 19 Listopada Wysoko

Opublikowano w Znaczenie imion

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)
SEWERYNA
Imieniny 19 Listopada
Wysoko ceni sobie niezależność i spokój. Jest niezwykle odpowiedzialna i restrykcyjna, co nie czyni z niej osoby popularnej. Powinna czasem powściągnąć swój upór i dostrzec, że świat nie dzieli się na czarne i białe. Jest wspaniałym przyjacielem, nigdy cię nie zwiedzie.

OLGIERD Imieniny 11 Lutego, 4

Opublikowano w Znaczenie imion

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)
OLGIERD
Imieniny 11 Lutego, 4 Listopada
Silna osobowość, nie wyobraża sobie życia przeciętnego, pozbawionego blasku. Z powodu zapalczywego charakteru oceniany często jako brutal i macho, tak naprawdę jest jednak wrażliwym człowiekiem. Zazwyczaj jego życie wypełniają już od najmłodszych lat przygody, a w późniejszych latach podróże.

WIKTOR Imieniny 25 Lutego, 6 Marca, 29

Opublikowano w Znaczenie imion

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
WIKTOR
Imieniny 25 Lutego, 6 Marca, 29 Marca, 12 Kwietnia, 8 Maja, 21 Maja, 28 Lipca, 17 Października
Victor to po łacinie "zwycięzca". Ale jak się wsłuchać uważnie w magiczne wibracje tego imienia, to wcale nie kojarzy się z nim obraz tryumfującego wodza. Wiktor, jeżeli już odnosi zwycięstwo, to wcale nie dzięki śmiałym i ryzkownym posunięciom, lecz raczej dzięki starannym, drobiazgowym przygotowaniom i obliczeniu każdego swojego kroku. Dzieje się tak, gdyż liczbą jego imienia jest czwórka - liczba ludzi mocno trzymających się ziemi, polegających na tym, co da się zmierzyć i wyliczyć; często przesadnie ostrożnych i dalekich od porywów fantazji. Wśród znaków zodiaku imię Wiktor kojarzy się przede wszystkim z upartym i realistycznie myślącym Koziorożcem, oraz z zapobiegliwą Panną. My, Polacy, umieliśmy zwyciężać, ale często nie potrafiliśmy wykorzystać swoich zwycięstw jak należy. Być może dlatego, że zbyt mało było wśród nas... Wiktorów.

URBAN Imieniny 25 Maja, 2 Lipca, 31

Opublikowano w Znaczenie imion

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
URBAN
Imieniny 25 Maja, 2 Lipca, 31 Października, 19 Grudnia
Imię Urban, dziś wielka rzadkość, w dawnych wiekach musiało być pospolitsze, skoro tyle od nie powstało nazwisk Urbaniak, Urbanowicz, Urbańczyk. Również sam Urban występuje jako nazwisko. Imię Urban pochodzi z Rzymu. Znaczyło "mieszkaniec miasta", czyli Wiecznego Miasta - Rzymu. Było ośmiu papieży Urbanów, a jeden z nich czczony jest jako święty patron winnic. Liczba imienia równa się siedem. Siódemka jest liczbą tajemnic i rzeczy świętych. W siódmym dniu Bóg odpoczywał po stworzeniu świata i siódmy dzień Żydzi przeznaczyli na modlitwy. Siedem znano (w starożytności) planet, siedem było grzechów głównych i sakramentów świętych, jak również siedem cudów świata. Ludzie siódemki żyją z dala od spraw świata tego, są samotnikami i zajmują się czymś, co dla większości ludzi pachnie tajemnicą. Tacy też są Urbanowie, a imię to najbardziej odpowiada Skorpionom i Rybom.

Życzenia na imieniny. Wyślij gotowy wiersz na imieniny. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!  Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.