Jeśli szukasz wesołe życzenia imieniowe, to na stronie naszego .... Życzenia na imieninki · Życzenia na miłosne w dniu imienin. Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!  Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc . Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

Czas Ci bajkę przed snem opowiedzieć

Opublikowano w Do snu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)
Czas Ci bajkę przed snem opowiedzieć, o kim ona jest, zaraz będziesz wiedzieć. Jak TO zwykle za lasami i górami się rozgrywa, ale czasy są dzisiejsze. Historia o super dziewczynie co właśnie TO czyta. Początek więc znasz, a dalszy ciąg już wkrótce, jak oczka swe zamkniesz i uśniesz.

Życzenia na imieniny. Wyślij gotowy wiersz na imieniny. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!  Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.