Jeśli szukasz wesołe życzenia imieniowe, to na stronie naszego .... Życzenia na imieninki · Życzenia na miłosne w dniu imienin. Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!  Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc . Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

W tej kategorii znajdziesz najlepsze SMS dla przyjaciela i o przyjaźni. Zapraszamy do wybierania i SMSowania.

Przepraszam za to, że odeszłam. Za too

Opublikowano w Przyjaźń

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)
Przepraszam za to, że odeszłam. Za to, że przeszłam na stronę zła. Nie zapomnę Was nigdy - Waszego śmiechu, głosu, twarzy. Nie zapomnę chwil - dobrych i złych. Gdy tylko spojrzę w gwiazdy będę myślała o Was - moi przyjaciele. Mam nadzieję, że wybaczycie mi.

Życzenia na imieniny. Wyślij gotowy wiersz na imieniny. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!  Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.