Jeśli szukasz wesołe życzenia imieniowe, to na stronie naszego .... Życzenia na imieninki · Życzenia na miłosne w dniu imienin. Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!  Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc . Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

Jak wzbudzić zainteresowanie drugiej osoby. Można na przykład przesyłać SMSami komplementy. Skorzystaj z naszych SMSów i przesyłaj swoim bliskim.

Nie znam słów tak pięknych, którymi

Opublikowano w Komplementy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)
Nie znam słów tak pięknych, którymi mógłbym Cię opisać. Nie znam zjawisk tak cudnych, do których mógłbym Cię porównać. Słowo 'piękno' nazbyt jest ubogie, aby w pełni oddać Twą urodę. Słowo 'cudowna' znaczy zbyt mało, BY okreslić dobroć Twą całą.

Życzenia na imieniny. Wyślij gotowy wiersz na imieniny. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!  Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.