Jeśli szukasz wesołe życzenia imieniowe, to na stronie naszego .... Życzenia na imieninki · Życzenia na miłosne w dniu imienin. Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!  Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc . Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

ALINA Imieniny 16 Czerwca Pochodzenie

Opublikowano w Znaczenie imion

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
ALINA
Imieniny 16 Czerwca
Pochodzenie imienia Alina nie jest pewne. Prawdopodobnie jest to skrót od germańskich imion, takich jak Adelajda lub Adelina. Zawierają one rdzeń "adal", który znaczy "szlachetna". Spotyka się też pogląd, że jest to imię arabskie, i wtedy znaczyłoby ono "dostojna". Liczba imienia Alina równa się dwa, co oznacza, że idealna nosicielka tego imienia powinna być łagodna, subtelna, wrażliwa, mieć dobry gust i zaufanie do ludzi. W Polsce imię Alina stało się słynne dzięki sztuce scenicznej Słowackiego "Balladyna", gdzie Alina jest dobrą i ufną siostrą ambitnej i zbrodniczej Balladyny. Być może Słowacki znał numerologię, a może wystarczyła mu wrażliwość poety, w każdym razie jego Alina doskonale odpowiada temu, co numerologia mówi o kobietach opisanych liczbą dwa. Aliny to bowiem natury szczere, widzące świat w jasnych barwach. Są optymistkami, chętnie wierzą, że ludzie są lepsi niż w rzeczywistości, a wszelkie życiowe trudności przynoszą w efekcie dobre skutki. Kobiety noszące to imię łatwo wybaczają ludziom ich niedoskonałości, przymykają oczy na ich grzeszki i potrafią cieszyć się różnymi codziennymi przyjemnościami. Cenią sobie piękno, harmonię, poprawne i przyjazne stosunki z ludźmi, a także kulturę i bezpieczeństwo. Lubią się ładnie ubierać i sprawiać miłe wrażenie na ludziach. Bliższy jest im świat dziecka niż zbuntowanej młodzieży. Nie znoszą przemocy i rywalizacji, hałasu i nieporządku. Nie lubią ludzi o przesadnych ambicjach, a także jak ktoś nie umie się zachować, marudzi lub się przechwala. Stanowczo wolą życie umiarkowane i ujęte w normy niż pełne burzliwych przygód i ryzyka. Jak w przypadku wszystkich dwójek, życiowe powodzenie Aliny w dużym stopniu zależy od oparcia, jakie znajdzie w mężczyźnie i od stosunków, jakie zapanują w jej domu i w najbliższej rodzinie. Imię Alina podlega planecie Wenus. Spośród znaków zodiaku najbardziej odpowiednie jest dla dziewcząt ze znaku Wagi, a także Byka i Ryb. Imię to wzmacnia wrodzone tym znakom zamiłowanie do harmonii, porządku i elegancji. Również łagodne, "wenusowe" cechy podkreśli u Raka i Wodnika. Mniej odpowiednie jest to imię dla znaków takich jak Koziorożec, Lew lub Panna, a jeszcze mniej dla Strzelca, Bliźniąt, Skorpiona i Barana.

Życzenia na imieniny. Wyślij gotowy wiersz na imieniny. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!  Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.