Jeśli szukasz wesołe życzenia imieniowe, to na stronie naszego .... Życzenia na imieninki · Życzenia na miłosne w dniu imienin. Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy bedzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!  Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc . Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

MATEUSZ Imieniny 21 Września

Opublikowano w Znaczenie imion

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
MATEUSZ
Imieniny 21 Września
Hebrajskie imię *Mattitjah* lub *Matanjah*, czyli "dar Jahwe" przekształciło się u nas i w innych krajach Europy w dwa różne imiona Maciej i Mateusz. Chociaż są podobne, to inaczej dźwięczą w uszach, mają różne liczby i kojarzą się z odmiennymi charakterami. Liczba imienia Mateusz wynosi trzy. Trójka to liczba ludzi śmiałych, błyskotliwych, obdarzonych silną wolą, a przez to dobrze radzących sobie w życiu, często wręcz urodzonych szczęściarzy. Jak głosi pierwotne znaczenie tego imienia, Mateusz to ktoś "wyróżniony przez Boga". Tak więc ktoś, kto nosi takie imię, może czuć się pewnie w polu jego ochronnej mocy. Mateuszowie zwykle żyją tak, jakby byli tej ochronnej mocy świadomi. Nie boją się o swój los, nie drżą na myśl o porażce, a dzięki temu nie marnują sił na próżne zmartwienia. Zwykle szybko i bez dłuższych wahań określają swoje cele i dążą do nich po najkrótszej drodze. Instynkt im podpowiada, co dla nich samych jest dobre, a co złe, potrafią się trzymać własnych zasad i jeśli trzeba, postawić na swoim. W osobie Mateusza zazwyczaj harmonijnie łączy się indywidualizm i wiara we własne siły z dobrym wyczuciem realiów, spraw materialnych i ziemskich. Raczej nie ma wśród nich miłośników próżnych fantazji; swoje marzenia umieszczają w realnym świecie. Dzięki temu, że są pewni siebie i dobrze zakotwiczeni w materialnej rzeczywistości, nie są skorzy do buntu. Chętniej mówią "tak" niż "nie", ale to wcale nie oznacza, że dają się komuś prowadzić jak na pasku. Kto chciałby Mateuszem rządzić, może gorzko tego pożałować! Bywa, że matki nadają to imię swoim synom w nadziei, że chłopiec, które imię tak podobne jest do słowa "matka", będzie posłusznym "maminsynkiem". Nic bardziej mylnego. Jest to imię indywidualistów, którzy nie zamierzają się podporządkowywać. Wibracje imienia Mateusz kojarzą się z wpływami Jowisza i jego znaku zodiaku, Strzelca. Ze względu na duchową równowagę, jaka wpisane jest w to imię, jest ono też odpowiednie dla znaku Wagi. Z powodu dobrego wyczucia spraw materialnych ucieszy ono Koziorożca, Byka i Pannę, a także Raka, z odmiennych zaś powodów - Wodnika. Jako imię dla Lwa, Bliźniąt i Ryb mieści się ono, można powiedzieć, w normie, zaś Barana i Skorpiona może drażnić właśnie swoim nadmiernym zrównoważeniem.

Życzenia na imieniny. Wyślij gotowy wiersz na imieniny. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!  Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.